yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama hizmetleri

Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama İzmir

, Baskı Çözümleri, 13 Yorum

Günümüz şartlarında işletmelerin masraf tasarrufu yapması kaçınılmazdır. İşletmelerin baskı maliyetlerinde masraflarını minimize etmesi için fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetleri sağlıyoruz. Yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama hizmetlerimiz ile baskı maliyetlerinizi kontrol altında tutabilir, sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz. Yazıcı ve fotokopi makineleri için ekstradan sarf malzeme, servis işçilik ücretleri veya yedek parça maliyetlerine bütçe ayırmanız gerekmez.

Çıktı ve baskı maliyetlerini kontrol altında tutabilmek, yazıcı ve fotokopi makinelerinin servis maliyetlerini karşılamak ciddi masraflar oluşturmaktadır. Baskı maliyetlerini düşürmek ve kontrol altında tutabilmek için firmamız ile kiralama anlaşması yapabilirsiniz. Kiralama yöntemi olarak çıktı başına maliyet ve süreli kiralama anlaşması gibi farklı kiralama yöntemlerimiz bulunmaktadır. Çıktı Başına Maliyet Sistemi: Bu kiralama yönteminde, makinenin mülkiyeti müşterimize, servis işçiliği ve sarf malzeme (toner kartuş) maliyetleri bize ait olmaktadır. Ay sonunda yalnızca çekim aldığınız sayı kadar ödeme yapabilirsiniz. Böylece hem baskı maliyetlerinizi kontrol edebilir, hem de sarf malzeme ve servis işçiliği ücretlerini ödemek zorunda kalmazsınız.

Süreli Kiralama Sistemi: Süreli kiralama anlaşmalarında makinenin mülkiyeti, sarf malzeme, (toner kartuş) servis işçiliği ve yedek parça maliyetleri, tarafımıza ait çekim sayısı kadar baskı maliyeti müşterimize aittir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere kiralayabileceğimiz ve satın alacağınız fotokopi makinesi veya yazıcının detaylarını ve kiralama hizmetimiz ile ilgili fiyat teklifimiz için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Teknisyen arkadaşlarımız talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sağlayacak fotokopi makinesi veya yazıcı için çalışmasını yapacaktır. Firmamız Sharp ofis ürünleri, fotokopi makinesi İzmir yetkili bayisi ve yetkili servisidir. Sharp fotokopi makinesi satışı da tarafımızdan yapılmaktadır. Fotokopi makinesi satış hizmetlerimiz için lütfen bize ulaşınız. İhtiyaçlarınıza Sharp kalitesi ile cevap verecek en uygun makineyi sizin için belirleyelim.

Firmamız fotokopi makinesi kiralama ve sayfa başı anlaşması hizmetlerini kurumsal baskı çözümleri hizmeti anlayışıyla sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için telefonun diğer ucunda sorularınızı yanıtlamak için bekliyor olacağız. 

Firmamıza iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel fotokopi makinesi kullanımı ve gerekliliği hakkındaki yazımıza yandaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://www.net-cozum.com/profesyonel-fotokopi-makinesi-ne-zaman-ve-neden-gereklidir/

 1. Kamil diyor ki:

  Merhaba,
  Şiretimiz için 4 adet yazıcı kiralamak istiyoruz. 4 farklı nokta hepsi izmir içerisinde.
  Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

 2. Cuneyt diyor ki:

  Kızımın gittiği okul için Laptop, Multi fonksiyon yazıcı ve Akıllı Projeksiyon kiralamak istiyorum. Bunların hangisi için firmanızdan destek alabilirim. Şartlarınız nedir?

  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 3. Süleyman kutlu diyor ki:

  Merhaba iyi günler.
  Fotokopi makinesi kiralamak istiyorum kiralama fiyatlarını ve nasıl çalıştığınızı öğrenebilir miyim.
  Şimdiden tesekkurler

 4. filiz bağır diyor ki:

  foçada internet kafem var 38 makinalık küçük birde yazıcım ama daha gelişmiş bi yazıcı fotokopi makinasına ihtiyacım var benim makina çok ağır ve devamlı arıza veriyor nasıl yardımcı olabilirsiniz kiralama fiatları çalışma şekliniz nedir bilgi verebilirmisiniz rica etsem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir