Blog

Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama İzmir

Fotokopi ve Yazıcı Kiralama Çözümleri

Fotokopi ve Yazıcı Kiralama Çözümleri

Günümüz şartlarında işletmelerin masraf tasarrufu yapması kaçınılmazdır. İşletmelerin baskı maliyetlerinde masraflarını minimize etmesi için fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetleri sağlıyoruz.

Yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama hizmetlerimiz ile baskı maliyetlerinizi kontrol altında tutabilir, sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz. Yazıcı ve fotokopi makineleri için ekstradan sarf malzeme, servis işçilik ücretleri veya yedek parça maliyetlerine bütçe ayırmanız gerekmez…

Çıktı ve baskı maliyetlerini kontrol altında tutabilmek, yazıcı ve fotokopi makinelerinin servis maliyetlerini karşılamak ciddi masraflar oluşturmaktadır. Baskı maliyetlerini düşürmek ve kontrol altında tutabilmek için firmamız ile kiralama anlaşması yapabilirsiniz. Kiralama yöntemi olarak çıktı başına maliyet ve süreli kiralama anlaşması gibi farklı kiralama yöntemlerimiz bulunmaktadır.

Çıktı Başına Maliyet Sistemi: Bu kiralama yönteminde, makinenin mülkiyeti müşterimize, servis işçiliği ve sarf malzeme (toner kartuş) maliyetleri bize ait olmaktadır. Ay sonunda yalnızca çekim aldığınız sayı kadar ödeme yapabilirsiniz. Böylece hem baskı maliyetlerinizi kontrol edebilir, hem de sarf malzeme ve servis işçiliği ücretlerini ödemek zorunda kalmazsınız.

Süreli Kiralama Sistemi: Süreli kiralama anlaşmalarında makinenin mülkiyeti, sarf malzeme, (toner kartuş) servis işçiliği ve yedek parça maliyetleri, tarafımıza ait çekim sayısı kadar baskı maliyeti müşterimize aittir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere kiralayabileceğimiz ve satın alacağınız fotokopi makinesi veya yazıcının detaylarını ve kiralama hizmetimiz ile ilgili fiyat teklifimiz için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Teknisyen arkadaşlarımız talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sağlayacak fotokopi makinesi veya yazıcı için çalışmasını yapacaktır.

Firmamız Sharp ofis ürünleri, fotokopi makinesi İzmir yetkili bayisi ve yetkili servisidir. Sharp fotokopi makinesi satışı da tarafımızdan yapılmaktadır. Fotokopi makinesi satış hizmetlerimiz için lütfen bize ulaşınız. İhtiyaçlarınıza Sharp kalitesi ile cevap verecek en uygun makineyi sizin için belirleyelim.

Firmamız fotokopi makinesi kiralama ve sayfa başı anlaşması hizmetlerini kurumsal baskı çözümleri hizmeti anlayışıyla sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için telefonun diğer ucunda sorularınızı yanıtlamak için bekliyor olacağız. 

Firmamıza iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel fotokopi makinesi kullanımı ve gerekliliği hakkındaki yazımıza yandaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://www.net-cozum.com/profesyonel-fotokopi-makinesi-ne-zaman-ve-neden-gereklidir/

Posted in: Baskı

Leave a Comment (12) ↓

11 Comments

 1. Kamil Temmuz 2, 2013

  Merhaba,
  Şiretimiz için 4 adet yazıcı kiralamak istiyoruz. 4 farklı nokta hepsi izmir içerisinde.
  Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

  reply
  • Çağlar Temmuz 2, 2013

   Kamil bey size mail yolu ile bilgi gönderdik. Lütfen kontrol eder misiniz ?

   reply
 2. BURAK AKTUNA Eylül 7, 2013

  Selam,
  kiralama için gerekli şartlarınızı iletebilir misiniz

  reply
  • Çağlar Eylül 13, 2013

   Burak Bey’e istediği konu hakkında bilgi verilmiştir. Referanslarımız arasında kendilerini görmekten çok mutluyuz.

   reply
 3. Cuneyt Ekim 10, 2013

  Kızımın gittiği okul için Laptop, Multi fonksiyon yazıcı ve Akıllı Projeksiyon kiralamak istiyorum. Bunların hangisi için firmanızdan destek alabilirim. Şartlarınız nedir?

  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  reply
 4. DOĞAN TÜRKER Ocak 17, 2014

  Kolay gelsin. Fotokopi makinesi kiralama hizmetiniz hakkında bilgi verebilir misiniz ?

  reply
  • Çağlar Ocak 17, 2014

   Doğan Bey’e gerekli bilgiler verilmiştir.

   reply
 5. haydar Haziran 13, 2015

  hayırlı işler. renkli fotokopi makinesi kiralaması yapıyormusunuz ? bu konuda bilgi almak istiyorum

  reply
 6. kubilay Ağustos 15, 2016

  copy center için makine kiralamak istiyoruz fakat il dışındayız kiralama mümkünmüdür?

  reply
 7. Süleyman kutlu Ekim 9, 2016

  Merhaba iyi günler.
  Fotokopi makinesi kiralamak istiyorum kiralama fiyatlarını ve nasıl çalıştığınızı öğrenebilir miyim.
  Şimdiden tesekkurler

  reply
 8. filiz bağır Mart 22, 2017

  foçada internet kafem var 38 makinalık küçük birde yazıcım ama daha gelişmiş bi yazıcı fotokopi makinasına ihtiyacım var benim makina çok ağır ve devamlı arıza veriyor nasıl yardımcı olabilirsiniz kiralama fiatları çalışma şekliniz nedir bilgi verebilirmisiniz rica etsem

  reply

Yorum yazabilirsiniz