Veri, Data Kurtarma Hizmetleri

, Bilgi İşlem Çözümleri, Yorum Yok

Üzerinde uzun yıllar emek harcanarak elde edilen veriler, bir çok personelin ortak çalışması sonucu ortaya çıkan kurumsal datalar veya özel anılarımızı sakladığımız diskler üzerindeki içeriğin kaybolması, kimsenin istemeyeceği durumlardır. Birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimize, yedeklemenin önemini, düzenli kontrollerinin yapılması gerektiğini sürekli olarak aktarıyoruz.

Maalesef bazı durumlarda üzerinde verilerimizi sakladığımız hard disklerde arıza, doğal afet veya başka nedenlerle sıvı teması, düşme, çarpma, kırılma gibi olaylar yaşanmaktadır. Fiziksel hard disk veri kurtarma hizmetlerimiz ile dataların kurtarılmasını sağlıyoruz.

Verilerin kurtarılması için gerekli analizi ücretsiz olarak yapmaktayız. Yapılan analiz çalışmaları sonrasında data kurtarımı için fiyat teklifi çıkmaktadır teklifin kabul edilmesinin ardından yeni bir diske kurtarılan verilerin aktarımını gerçekleştirmekteyiz.

Fiziksel hasarlarda yapılan data kurtarma çalışmaları kesinlikle yüksek steril (clean room) ortamda gerçekleştirilmelidir.

Veri kurtarma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve sormak istediğiniz konular için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız: Toner Dolumu İzmir Net Çözüm’de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir