Blog

Renkli Ozalit Baskı, Çıktı, A0 Plan Proje Hizmetleri

Firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetleri, İzmir Gaziemir’de, mimarlık, inşaat ve diğer sektörlerde renkli ozalit ihtiyacı olan işletmelere, renkli ozalit baskı hizmetleri sağlamaktadır. Renkli ozalit plan proje baskılarınız için firmamızdan fiyat almadan karar vermeyiniz. Renkli ozalit İzmir‘de en uygun fiyatlara firmamızdan yaptırabilirsiniz. Renkli ozalit baskı çekimlerinde 60’lık, 90’lık ve 107’lik kağıt seçenekleri ile baskı hizmetlerimizi sağlıyoruz. Diğer yandan farklı kağıt ortamlarına renkli ozalit baskısı yaptırmak isterseniz yine firmamızdan destek alabilirsiniz.

Renkli ozalit ve plan proje çıktılarında adrese teslimat hizmetimiz de bulunmaktadır. gaziemircopycenter@gmail.com adresimize göndereceğiniz DWG veya PDF formatındaki plan projeleriniz renkli ozalit baskısı olarak hazırlayıp adresinize teslimatını yapabiliriz.

İzmir Gaziemir renkli ozalit baskı ve çıktı hizmetlerimiz için firmamıza lütfen iletişim bölümünden veya 0232 252 51 63 numaralı telefonumuzdan ulaşınız. Renkli baskılarda en uygun fiyatları sağlıyoruz.

Posted in: 1- ÇÖZÜMLERİMİZ, Baskı Çözümleri

Leave a Comment (0) ↓

Yorum yazabilirsiniz