Blog

Renkli Fotokopi Çekimi ve Çıktı Hizmetleri

Renkli Fotokopi Çekimi ve Bilgisayar Çıktısı İzmir Gaziemir

Renkli Fotokopi Çekimi ve Bilgisayar Çıktısı İzmir Gaziemir

Net Çözüm Bilişim Hizmetleri olarak, İzmir Gaziemir’de renkli fotokopi çekimi ve renkli bilgisayar çıktısı hizmetleri sağlamaktayız. Renkli çıktı ve renkli fotokopi işleriniz için İzmir’de en uygun fiyatları firmamız Net Çözüm Bilişim’den sağlayabilirsiniz. Renkli fotokopi ve çıktı işleriniz için firmamızdan fiyat almadan karar vermeyiniz. Renkli fotokopi ve çıktı ihtiyaçlarınız için firmamıza iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Renkli fotokopi hizmetlerinde baskı kalitesi önemlidir. Siyah beyaz çıktı ve fotokopide olduğu gibi kalite eksikliği kabul edilemez. Renk yoğunluğu baskısı alınan çıktının güzel görünmesi önemlidir. Uygun fiyatlara renkli fotokopi ve çıktı hizmeti sağlıyoruz diye beyanda bulunan ve çöp gibi çıktı ve fotokopi işi teslim eden firmalara itibar etmeyiniz.

Firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetleri’nde en uygun fiyatlara en kaliteli renkli baskı işleriniz yaptırabilirsiniz. Gaziemir ve çevre semtlere adrese teslimat hizmetimiz de bulunmaktadır. Renkli çıktı olarak hazırlanacak işlerinizi gaziemircopycenter@gmail.com adresimize gönderebilirsiniz. İşiniz hazır olduğunda bize ileteceğiniz iletişim bilgileri üzerinden gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız. İzmir’de renkli fotokopi için en uygun fiyatları sağlayarak müşterilerimize destek oluyoruz.

Fotokopisi renkli olarak hazırlanacak işleriniz için lütfen firmamıza iletişim bölümündeki bilgilerden ulaşınız. Türkiye’nin her noktasına kargo gönderimi ile renkli çıktı ve fotokopi teslimatı yapmaktayız. Renkli çıktı ve fotokopi işlerinizde firmamızdan fiyat isteyiniz. Net Çözüm Bilişim Hizmetleri olarak baskı çözümleri ve baskı makineleri teknik servis ve destek hizmetleri de sağlamaktayız. Bu konudaki ihtiyaçlarınız için de firmamızdan destek alabilirsiniz. Fotokopi ve çıktı işlerinizi A3, A4, A5 gibi istediğiniz ölçülerde hazırlayabiliriz. Standart ölçüler dışında çıktı olarak almak istediğiniz işleri de hazırlanması için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ebatta renkli baskı hazırlama imkanımız bulunmaktadır. İzmir Gaziemir’de renkli çıktı ve fotokopi işlerinizde yardımcı olmaktan memnun oluruz.

Renkli fotokopi ve çıktı hizmetlerimizi, mürekkep ve lazer sistemli profesyonel makinelerle hazırlıyoruz. İstenilen kalınlıktaki kağıt ortamlarına baskı işlerinizi hazırlayabiliriz. İzmir Gaziemir‘de bulunan firmamıza renkli baskı işleriniz için 0232 252 51 63 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

Posted in: Baskı Çözümleri

Leave a Comment (1) ↓

1 Comment

 1. Fazıl ERDİM Aralık 21, 2017

  Sayın yetkili;
  Toplam 15 sayfa olan birA4 çalışmamızda her sayfadan 100 adet olmak kaydı ile 1500 adet renkli baskı yaptırmak istiyoruz. Lütfen;
  Bize
  a) 60 gr
  b) 80 gr kağıt üzerinden fiyat verebilirmisiniz?

  Syg
  541 297 77 76 Fazıl

  reply

Yorum yazabilirsiniz