Oteller İçin 5651 Sayılı Kanuna Uygun İnternet Kayıt Loglama Sistemi

, Bilgi İşlem Çözümleri, Yorum Yok

Network güvenlik sistemleri alanında hotspot ve kimlik numarası doğrulama sistem çözümlerini NetWall markamız altına sağlamaktayız.

Dilerseniz otel yazılımınız ile entegre bir şekilde çalışabilecek, dilerseniz bağımsız olarak çalışabilecek bir network yönetim sistemi olan NetWall firewall sistem çözümümüz ile misafirlerinizin internet erişimlerini düzenleyebilir ve 5651 sayılı kanun gereksinimlerine göre imzalı bir şekilde ek bir donanıma ihtiyaç duymadan kayıt altına alabilirsiniz.

Ortak internet kullanımının çok yaygın olduğu oteller için, internet erişimi kayıt sistemi başta kanunen uygulanması gereken bir sistemdir. İnternet üzerinden işlenebilecek suçların önüne geçilmesi ve herhangi bir suç işlenirse bunun kim tarafından yapıldığını belirlemek için internet erişimlerinin mutlaka oda numarası, T.C kimlik numarası veya cep telefonu numarası üzerinden kayıt altına alınması gereklidir. NetWall ağ güvenlik sistemleri çözümümüz otel müşterilerinin internet erişimlerini kayıt altına almak için eksiksiz bir hotspot çözümü sunmaktadır. 30 gün boyunca ücretsiz demo kurulumu hizmetimiz ile sistemi öncelikle test edebilir, satın alma kararını bu deneyimden sonra verebilirsiniz. Oteller için 5651 sayılı kanuna yönelik kayıt ve internet yönetim sistemimiz için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir