Blog

Microsoft Office 365 Lisanlama ve Danışmanlık Çözümlerimiz

Office 365 İzmir

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan bir bulut platformu hizmetidir. E-postalarınıza, takviminize, dokümanlarınıza istediğiniz yerden erişip online olarak düzenlemenize, çalışmanıza imkan sağlamaktadır.

Firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetleri, Microsoft iş ortağı olarak Office 365 ürünleri konusunda destek ve projelendirme çözümleri sağlamaktadır. Office 365 Microsoft’un en son teknolojilerinden olan, çok avantajlı bir bulut sistem çözümüdür. İşletmeniz için bu platforma geçişiniz konusunda en uygun çözümleri birlikte gerçekleştirebiliriz.

Office 365 ile tüm Office uygulamalarını sorunsuz bir şekilde tüm cihazlarınızda kullanabilir, verilerinize her zaman ve istediğiniz yerden en güncel şekline ulaşabilir, çalışanlarınızın verimliliğini arttırabilirsiniz. Paylaşılan belgeler ile birlikte çalışabilirlik en üst seviyeye ulaştırılmıştır.

Office 365 kullanımına geçerek işletmenizin bilgi işlem giderleri maliyetlerini indirebilir ve dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Office 365 ile ilgili firmamızdan her zaman destek ve bilgi alabilirsiniz.

Bildiğiniz Office yazılımlarına ilave olarak bir çok araç ve ek hizmetleri içermektedir.

Office 365 planları, işletmenize özel Office 365 projelendirme hizmetleri ve kurulum/geçiş hizmetlerimiz için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Posted in: Yazılım

Leave a Comment (0) ↓

Yorum yazabilirsiniz