Blog

HP Pro X476DW, X576DW Renkli Yazıcılar ve i-Block Besleme Sistemi

İzmir Gaziemir’de bulunan firmamızdan yüksek performanslı HP Pro X476DW ve HP X576DW renkli yazıcılarını temin edebilirsiniz. HP Pro X476DW ve HP ProX576DW renkli çok fonksiyonlu yazıcılar için geliştirilen mürekkep besleme sistemini de İzmir’de i-Block sistemlerinin satış ve servis bayisi olan firmamızdan edinebilirsiniz. HP X serisi yazıcılar ile uyumlu olan i-Block mürekkep besleme sistemi, alışılmış sistemlerin dışında profesyonel olarak hazırlanmış bir sistemdir ve baskı maliyetlerinizi minimum düzeye indirmek için en etkili çözümdür.

HP Pro X476DW ve X576DW renkli yazıcılar ve i-Block mürekkep sistemi hakkında detaylı bilgi almak ve demo uygulaması için İzmir’de firmamızdan destek alabilirsiniz. HP X476DW ve X576DW i-block sistemi, renkli baskı maliyetlerinizi azaltmanız için etkili bir yöntemdir. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Kendi hazırlamış olduğumuz kısa bir tanıtım videosu için yandaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Video’da makine dubleks baskı yapmaktadır. https://www.youtube.com/watch?v=ohlMeArRu_c

Posted in: Baskı

Leave a Comment (0) ↓

Yorum yazabilirsiniz