Blog

Gaziemir Dijital Baskı, Poster, Afiş, Canvas, Tablo Renkli Baskı

Gaziemir Dijital Baskı, Poster, Afiş, Canvas Tablo Baskı Merkezi

Gaziemir Dijital Baskı, Poster, Afiş, Canvas Tablo Baskı Merkezi

İzmir Gaziemir‘de bulunan firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetlerinde dijital baskı işleriniz profesyonel makine parkımız ile yüksek kalite ile yapılmaktadır. Dijital baskı, poster baskıları, afiş baskıları, canvas tablo baskıları gibi istediğiniz özelliklerde profesyonel renk kalitesi ile baskı işlerinizi kurumsal hizmet anlayışımız ile yapabiliyoruz. Dijital baskı işleriniz için her türlü desteği firmamızdan alabilirsiniz. Gaziemir’de dijital baskı işleri yüksek kalitede yaptırmak için lütfen bizi arayınız.

Poster baskılarımızda kuşe kağıt, parlak veya mat fotoğraf kağıdı veya folyo baskı malzemeleri üzerine istenilen ebatlarda profesyonel makinelerimizde baskılama işleri yapılmaktadır. Poster baskılarında görüntünün net ve keskin sonuçlar vermesi için yüksek çözünürlüğe sahip resimler gerekli olmaktadır. Poster baskılarında farklı ebatlarda, ölçülerde baskıları hazırlamak mümkündür. 35X50, 50X70, 70X100 veya 40X60, 50X75, 60X90 boyutlarında baskı işlerinizi yaptırabilirsiniz. Poster baskılarınızı çerçeveli veya çerçevesiz olarak talep edebilirsiniz. Kaplama yapılması mümkün olan baskıları da hazırlamaktayız.

Baskısını yaptırmak istediğiniz işlerinizi gaziemircopycenter@gmail.com veya fotokopi@net-cozum.com adreslerimize iletişim bilgileriniz ve istekleriniz ile birlikte gönderebilirsiniz.

Dijital baskı işleriniz ile ilgili firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Firmamıza iletişim bölümünden veya 0232 252 51 63 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Baskı hizmetlerimiz ile ilgili diğer yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Ozalit Baskı Çekim ve Plan Kopya (Fotokopi) Hizmetleri

Menderes Ozalit Baskı Çekim, Plan Kopya, Fotokopi ve Çıktı Hizmetleri

Posted in: 1- ÇÖZÜMLERİMİZ, Baskı Çözümleri

Leave a Comment (0) ↓

Yorum yazabilirsiniz