Fotokopi Makinesi Fiyatları ve Seçimi

, Baskı Çözümleri, Yorum Yok

Siyah beyaz ve renkli fotokopi makinesi fiyatları konusundaki karışıklıkları gidermek amacıyla bir takım açıklamalar yapma ihtiyacı hissetmiş bulunuyoruz. Fotokopi makinesi fiyatları ile ilgili olarak firmamıza ihtiyaçlarınızı aktararak size özel fiyat teklifi hazırlamamızı talep ediniz. Firmamız fotokopi makinesi satışı konusunda yalnızca İzmir ve Manisa illeri için hizmet verebilmektedir.

Profesyonel fotokopi makineleri genellikle MFP ismini verdiğimiz (Multi Function Printer) çok fonksiyonlu makineler ile karıştırılmaktadır. MFP makinelerin çoğu durumda standart donanımları vardır ve opsiyonel olarak ilave edilebilecek veya çıkarılabilecek fonksiyonları yoktur. Bu makineler genelde küçük ofis veya ev ofis (SOHO – Small Office Home Office) grubu müşterilere hitap eden giriş seviyesi makinelerdir. Bu nedenle MFP makinelerin fiyatları standart durumdadır. Ancak profesyonel fotokopi makineleri opsiyonel olarak ilave edilebilen bir çok opsiyonel yan ürüne sahiptir. En basitinden profesyonel bir fotokopi makinesinde isteğiniz doğrultusunda network özelliği veya faks özelliği olabilir. Network veya faks kartı ilave edilerek makine üzerinde bu fonksiyonların olması sağlanabilir.

Genişletilebilir fonksiyonları nedeniyle siyah beyaz ve renkli fotokopi makineleri fiyatları değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla doğru makineyi seçmek, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebilecek uygun fotokopi makinesi ile çalışmak hem maliyetler hem de verimlilik açısından çok önemlidir. Bu nedenle bir fotokopi makinesi modeli üzerinde karar kılmadan firmamıza gereksinimlerinizi ve ihtiyaçları iletirseniz en doğru model konusunda bilgilendirmeyi ve fiyat bilgisini sizlere ulaştırabiliriz.

Fotokopi makinesi satın almadan önce;

  • Siyah beyaz veya renkli olması konusunda karar vermelisiniz,
  • Network yazıcı ve tarayıcı olarak kullanılacak mı ?
  • Aylık gerçek baskı miktarları ve hedeflenen/olası miktarlar nedir ?
  • Kaç adet kağıt besleme ünitesine ihtiyaç var ?
  • Makinede hard disk olması gerekiyor mu ?
  • Muhasebeleştirme için kartlı sistem vb. çözümler gerekiyor mu ?
  • Kağıt katlama veya zımbalama ünitesi gibi sonlandırıcı ihtiyacı var mı ?

gibi bir dizi sorunun cevap bulması gerekmektedir.

İhtiyaca yönelik olmayan yanlış seçilmiş bir fotokopi makinesi, hem makineyi satın alırken, hem de makineyi kullanmaya başladıktan sonra işletme maliyetleri açısından zarar etmenize neden olacaktır. Bu nedenle bir fotokopi makinesi satın almadan önce lütfen uzman bir kuruluştan destek alınız. Fotokopi makinesi fiyatları bu nedenlerle çok farklılıklar göstermektedir.

Firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetleri, İzmir ve Manisa bölgeleri için fotokopi makinesi satışı, servis hizmetleri ve kiralama çözümleri geliştirmektedir. Fotokopi makinesi konusunda firmamızdan her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir