Fotokopi Makineleri ve Yazıcılar İçin Sayfa Başı Anlaşma Hizmetleri

, Baskı Çözümleri, Yorum Yok

Yazıcı ve fotokopi makineleriniz için baskı başı bakım anlaşması hizmetimizde sahip olduğunuz makinenin tüm işletme maliyetlerini devralıyoruz. Toner, drum, developer gibi sarf malzemeler, bakım servis işçilik ücretleri gibi maliyetler firmamız Net Çözüm’e ait olmaktadır.

Baskı başı anlaşma hizmetlerimiz hem yazıcıları hem de fotokopi makinelerini kapsamaktadır. Toplam sahip olma maliyetleri konusunda avantajlı durumda olabilmeniz ve ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetler için baskı başı anlaşma modelimizden yararlanabilirsiniz.

Baskı başı anlaşma yönteminde, yerinde servis hizmeti, yedek parça ve sarf malzemeler için belirlenen baskı başı birim maliyet üzerinden aylık olarak düzenlenen faturaları ödeyerek ayrıca masraflara katlanmak zorunda kalmazsınız.

Sayfa Başı Anlaşma İle Kullandığınız Kadar Ödeyin;

Parça değişiminden, toner yenilemeye, bakım onarım ve servis ihtiyaçlarınız için ayrı ayrı değil, tek elden çok daha pratik ve ekonomik çözüm olan sayfa başı anlaşma yöntemi ile baskı işleriniz karmaşa olmaktan çıkıyor.

  • Sürekli alım takibi, fiyat ve stok kontrolü sona eriyor
  • Her ayın baskı sayısı yaklaşık olarak belirlendiği için bütçe planlaması kolaylaşıyor
  • Daha kaliteli ve zamanında servis hizmeti sağlanıyor
  • Yapılan 36 aylık sözleşme ile uzun süreli fiyat avantajı yakalanıyor
  • Hesapta olmayan sürpriz masraflar ortadan kalkıyor
  • Sayfa başı olarak anlaşılan baskı bedeli üzerinden her ayın sonunda yapılan
  • kontrolde çıkan kullanım sayınıza göre oluşturulan faturayı ödüyorsunuz.

Firmamız Net Çözüm’den satın alacağınız veya sahip olduğunuz fotokopi makinesi ile ilgili sayfa başı anlaşma fiyat teklifimiz için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir