Blog

Sharp MX-C250F Renkli Fotokopi Makinesi

Sharp MX-C250F Renkli MFP Baskı Sistemi

Sharp MX-C250F Renkli MFP Baskı Sistemi

Sharp ofis/baskı ürünleri ve fotokopi makineleri İzmir bölge bayisi ve yetkili servisi olan firmamızın web sitesinde bu yazımızda Sharp MX-C250F renkli A4 fotokopi makinesini inceleyeceğiz ve ayrıntılı bilgileriniz aktarmaya çalışacağız.

Döküman iş akışınızı compact bir biçimde yer kaplamayan uygun sahip olma ve işletme maliyetli Sharp MX-C250F ile kolaylaştırabilirsiniz. Yüksek performanslı işler için tasarlanmış olan Sharp MX-C250F, hem işinize hem de uygulamalarınıza, uygun olacak donanıma ve ebatlara sahiptir.

  • Mükemmel Baskı Kalitesi:

Sharp’ın en son 3. nesil yüksek gri tonlamalı toner kartuş sistemi ve çift bileşenli developer sistemi nefes kesici bir görüntü kalitesine ulaşmanızı sağlar. Tonerin küçülen partikül ebadı ve azalan damarlı yapısı sayesinde ince çizgilerin, metinlerin, renklerin ve detayların gri tonlamasının daha net olarak üretilmesini sağlar.

  • Yüksek Hızlı Siyah/Beyaz ve Renkli Çıktılar:

MX-C250F tam renkli ve siyah/beyaz dakikada 30/25 kopya/dk. baskı hızına sahiptir. Herkes için çok değerli olan zamandan tasarruf edebilmeniz için işleri, siyah/beyaz çekimde 10 saniye ve tam renkli çekimde 18 saniyede ilk kopya çıkış hızında basar. Sadece 29 saniyelik bir ilk ısınma süresi ile zaman verimliliği yükselmektedir.

  • Dahili Duplex Modülü:

Sharp MX-C250F dahili istiflemesiz duplex modülünü kullanarak baskı çıkışları alır ve çift yüzlü kopyalama yaparak, kağıt maliyetinin azaltılması ve hatta dosya kayıt alanının daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır.

  • Direk Yazdırma:

Sahrp MX-C250F PDF, TIFF ve JPEG dosyalarını yazıcı sürücüsünü kullanmadan yazdırabilir. Kontrol panelinin altında bulunan bir usb port, herhangi birisi gelip USB bellek aygıtından doğrudan yazdırma yapmak istediğinde çok kullanışlıdır. PC olmadan çabuk ve hızla makineye erişerek çıktı almak isteyen kullanıcılar ve misafirleriniz için vazgeçilmez bir fonksiyondur.

  • Diğer Kilit Özellikler:

– Network Yazıcı
– Windows®, Windows Server®, ve Mac işletim sistemleri ile çalışır.
– IPv6’yı da içeren en son network protokollerini destekler.
– PCL6 ve PostScript3 dillerini standart olarak destekler.
– Kağıt Besleme
– Toplam kağıt kapasitesi 800 sayfadır.
– 220 gr/m2’lik ağır kağıda baskıyı destekler.
– Aygıt Yönetimi SRDM (Sharp Remot Device Manager) networke bağlı MFD’lerin
kontrolünü merkezileştirir.

Posted in: 1- ÇÖZÜMLERİMİZ, Baskı Çözümleri

Leave a Comment (1) ↓

1 Comment

  1. Caner Taşdelen Ocak 16, 2014

    Bu seviyede bir renkli fotokopi makinesi kiralamak istiyoruz. Söz konusu makine için kiralama var mı acaba ?

    reply

Yorum yazabilirsiniz