Blog

Microsoft Open Lisanslama Çözümleri

Microsoft Open Lisanslama Çözümleri

Microsoft Open Lisanslama Çözümleri

Microsoft Open Lisanslama, işletmeler için toplu  lisanslama şeklidir. 5 veya daha fazla cihazınız için Microsoft Open Lisanslama anlaşması ile tek bir seferde tümleşik lisanslama çözümü elde edersiniz.

Microsoft Open Lisanslama sözleşmesine sahip olan işletmeler, lisans yönetimini tek merkezden, toplu lisans anahtarlarına ve ürün indirme gibi imkanlara sahip olurlar.

Open lisanslama yönteminde bazı avantajlar şöyledir;

  • Yazılım güvencesi ile satın alındığında gelecek yıllarda çıkacak olan sürümlere herhangi bir ek ücret ödemeden yükseltme yapılabilir,
  • Her ürün için tek bir lisans anahtarı verilir ve yüklemeler bu anahtarlar ile yapılabilir,
  • Donanımdan bağımsız olduğu için başka bir bilgisayara lisans aktarılabilir, örneğin donanımsal bir sorundan dolayı artık çalışmayan bir bilgisayarın yerine yeni gelen bilgisayara aynı lisans aktarılabilir.

Uzmanlık seviyesindeki lisanslama danışmanlığı hizmetlerimiz ile şirketinizin lisans gereksinimlerine çözümler getiriyoruz. Lisanssız yazılım ürünleri kullanarak işinizi ve itibarınızı riske atmayın. Lisanslama danışmanlığı hizmetlerimiz ile Microsoft Open Lisanslama çözümlerimiz için bizden destek alabilirsiniz.

Microsoft Open Lisanslama Çözümlerimiz için İzmir’de bulunan firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Lisanslama danışmanlığı hizmetlerimiz ile kurumunuzun Microsoft yazılım ürünleri ile ilgili en doğru, en uygun lisanslama çözümüne erişebilirsiniz.

Lisanssız yazılım kullanarak işinizi ve itibarınızı riske atmayın. Bize ulaşın ve size Microsoft lisanslama ile ilgili en doğru yöntemi sizin için biz belirleyelim.

Microsoft lisanslama hizmetlerimizden yararlanmak için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Microsoft Kurumsal Lisanslama Danışmanlığı

Microsoft Kurumsal Lisanslama Danışmanlığı

Posted in: 1- ÇÖZÜMLERİMİZ, Microsoft Çözümleri

Leave a Comment (0) ↓

Yorum yazabilirsiniz