Blog

Net Çözüm Coslat İzmir Yetkili Satış Bayisi

Coslat İzmir Yetkili Bayisi Net Çözüm

Coslat İzmir Yetkili Bayisi Net Çözüm

Firmamız Net Çözüm Bilişim Hizmetleri, Coslat Security Systems İzmir yetkili bayisidir. Coslat firewall ürünleri ile uygulamalarımız şu şekildedir;

  • 5651 Loglama: 5651 sayılı kanun gereği zaman damgalı ve kriptolu internet çıkış kayıtları tutulabilir. Proxy raporları ile kullanıcı ip  eşleştirmesi yapılarak günlük, haftalık, aylık raporlar düzenlenebilir. Masaüstü yazılımı ile imzalı kayıtlar herhangi bir bilgisayara çekilerek detaylı raporlar oluşturulabilir.
  • Güvenlik Duvarı (Firewall): Gelişmiş güvenlik duvarı yapılandırma seçenekleri sayesinde kaynak veya hedef ip adreslerine göre gruplar oluşturulabilir, bu gruplara belirli portlar engellenebilir, izin verilen kullanıcılar için port bazında veya tüm trafik limitlenebilir, gruplanan bu kullanıcılar istenilen ağ geçidinden yönlendirilebilir.
  • Vekil Sunucu (Proxy): Proxy tanımlaması yapmaksızın işletmenizdeki tüm kullanıcıları URL filtrelemeye tabi tutabilir ve istediğiniz web sayfalarını engelleyebilir ya da izin verebilirsiniz. İstenirse kullanıcılara proxy tanımlaması yapılarak kullanıcı adı parola sordurabilir, Active Directory ile entegre edebilirsiniz.
  • Hizmet Portalı (Hot Spot): Hot spot özelliği ile özellikle misafir kullanıcılara özelleştirilebilir karşılama ekranları oluşturup kimlik doğrulama yaparak internete kullanıcı adı ve parola ile çıkmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların TC kimlik no ya da SMS ile kendilerinin kayıt olmasını sağlayabilirsiniz.

Posted in: Network Çözümleri

Leave a Comment (0) ↓

Yorum yazabilirsiniz