Blog

Acronis Backup & Recovery Satış Noktası

Acronis Backup & Recovery

Acronis Backup & Recovery

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için merkezi yönetim konsolu avantajı ile bütünleşik yedekleme ve felaketten kurtarma çözümleri sunan Acronis Backup & Recovery yazılımı satış ve hizmetleri sağlamaktayız.

Acronis Backup & Recovery ürünleri ile sunucularınızın ve sunucularınızda bulunan dataların imajını alarak, olası bir felaket durumunda çok kısa sürelerde geri dönme imkanına sahip olabilirsiniz.

Acronis Universal Restore teknolojisi ile alınan imajların farklı bir donanıma dönülmesini sağlayabilirsiniz. Acronis Universal Restore ek bir modül olarak satışa sunulmuştur.

Bare metal recovery özelliği ile sunucularınızın tüm disk yapısını imaj olarak yedekleyebilirsiniz. Bireysel dosyalar, klasörler veya network paylaşımındaki klasörlerin yedeğini file backup ile alabilirsiniz. İmaj olarak alınan yedeklerin içerisinden istediğiniz bir dosya veya klasörü aratabilir ve sadece o datayı geri dönebilirsiniz.

Sisteminizin güvende olması için Acronis Backup & Recovery kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sisteminize uygun Acronis Backup & Recovery fiyat teklifimiz için bize ulaşabilirsiniz. Satış sonrası kurulum ve eğitim hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

 

Posted in: Yazılım Çözümleri

Leave a Comment (0) ↓

Yorum yazabilirsiniz